Strona główna KoncertySpektakleSport Pomoc Formularz kontaktowy
bilety koncert andrea bocelli warszawa 2022The Royal Moscow Ballet jezioro łabędzie bilety spektakl wydarzeniekings of leon bilety na koncert wrocław biletserwis.plkoncert natalia kukulska bilety wrocław kraków biletserwis.pl
 • Andrea Bocelli

  Andrea Bocelli – najbardziej uwielbiany tenor świata zaśpiewa 19 sierpnia 2022 roku na PGE Narodowym. Włoski artysta jest współczesną legendą muzyki pop-operowej i najlepiej sprzedającym się tenorem wszech czasów. Jego pierwszy koncert na PGE Narodowym został przełożony z 2021 roku ze względu na pandemię koronawirusa. Bilety do kupienia tylko tutaj.
  Kup bilet
 • The Royal Moscow Ballet – Jezioro Łabędzie

  Korona rosyjskiego baletu - The Royal Moscow Ballet po raz kolejny zachwyci polską publiczność. Ceniony na całym świecie zespół baletowy, którego minione wizyty w naszym kraju osiągnęły spektakularny sukces z tysiącami sprzedanych biletów, zaprezentuje wyjątkowy spektakl “Jezioro Łabędzie”. W magiczny świat tańca i emocji będziemy mogli zanurzyć się już w lutym 2022 roku w siedmiu polskich miastach.
  Kup bilet
 • Kings of Leon

  Gwiazda światowych festiwali, zespół Kings of Leon, zawita do Polski. Alternatywny rock amerykańskiego zespołu połączy pokolenia 21 czerwca 2022 roku na Stadionie Wrocław. To będzie jeden z największych koncertów w historii stolicy Dolnego Śląska. Koncert na Tarczyński Arenie we Wrocławiu został przełożony z 2021 roku ze względu na pandemię koronawirusa.
  Kup bilet
 • Natalia Kukulska – „Czułe struny”

  Natalia Kukulska zaśpiewa do utworów Fryderyka Chopina na dwóch koncertach w Krakowie i Wrocławiu w styczniu 2022 roku. Zaprezentuje m.in. Etiudę E-dur czy Poloneza As-dur w towarzystwie Orkiestry Akademii Beethovenowskiej oraz wybitnych muzyków, którzy współtworzyli ostatni projekt muzyczny artystki pt. „Czułe struny”. Bilety do kupienia tutaj.
  Kup bilet

Koncerty

Spektakle

Sport